Kurios alternatyvios investicijos galėtų generuoti pakankamai pajamų? Kurią alternatyvaus investavimo valdymo strategiją pasirinkti? Daug naujų investuotojų stengiasi surasti tinkamus atsakymus į šiuos klausimus. Žinoma yra daug sėkmės istorijų pasaulyje, vis dėlto tai yra nemažas iššūkis, todėl visų pirma reikėtų apibrėžti, kas yra sėkmė. Ar tai susiję su pripažinimu? Taip, žinoma. Ar tai susiję su tam tikru finansiniu atlygiu ar kitokia kompensacija? Dažniausiai taip. Ar šie terminai gali padėti apibūdinti sėkmingus prekiautojus ar investuotojus? Dažniausiai taip. Jei investuotojo alternatyvių investicijų valdymo strategijos dirba puikiai, jis be abejo galės būti charakterizuojamas atsižvelgiant į šias savybes.
Visame pasaulyje yra tik kelios asmenybės žinomos dėl savo įspūdingų pasiekimų finansų rinkose. Warren Buffett yra vienas iš sėkmingiausių ir turtingiausių investuotojų, kurie kada nors gyveno. 1941 metais būdamas 11 metų amžiaus, Warren nusipirko savo pirmąsias 6 Cities Service akcijas, kainavusias 38 JAV dolerių už vieną akciją. Tuo metu jis investavo visas savo santaupas, kurias turėjo. Akcijų kainai padidėjus iki $40, jis iš karto pardavė savo akcijas ir gavo pirmuosius $12 pelno iš investavimo. Vis dėlto po kelerių metų akcijų kaina padidėjo labai žymiai ir pasiekė $202 už vieną. Vėliau Warren Buffett pabrėžė, kad tai buvo gera pamoka, leidusi suprasti, kad investavime svarbiausia kantrybė.
Sulaukęs 15 metų, jis nusipirko 40 akrų žemės ūkio paskirties sklypą Omahoje panaudojęs pinigus, kuriuos uždirbo būdamas laikraščiu išnešiotoju. Po 2 metų Warren Buffett kartu su savo draugu Donald Dandy įkūrė pirmąją savo bendrovę. Jie nusipirko naudotą žaidimų automatą už $25 ir pastatė šalia įsikūrusios kirpyklos, kas leido uždirbti $50 kiekvieną savaitę. Per ateinančius kelis mėnesius jaunieji verslininkai įsigijo dar du žaidimų aparatus ir pardavė savo verslą už $1200.
1956 metais Warren Buffett kartu su septyniais šeimos nariai bei draugais įkūrė Buffet Associates Ltd. Tuo metu bendra investicijų suma siekė $105 tūkstančius. Per 3 metus, Warren padvigubino įmonės kapitalą daugiausia investuodamas į nuvertintas kompanijas. Būdamas 31 metų, Warren jau buvo septynių kitų įmonių bendrasavininkas, kas leido jam uždirbti pirmąjį milijoną dolerių. 1961 metais Warren investavo pirmą milijonų dolerių į Dempster (vėjo jėgainių gamybos kompaniją), kurią pardavė beveik 3 kartus brangiau po kelerių metų. Iki 1968 Buffett Associates Ltd investavo į kelių kitų bendrovių akcijas: Berkshire Hathaway, Walt Disney, American Express ir t.t., ir padidino įmonės vertę iki $104,000,000. Būdamas 49 metų amžiaus, Warren Buffett turtas siekė $100,000,000. 1990 metais Warren Buffett tapo milijardieriumi, kai Berkshire Hathaway pradėjo pardavinėti akcijas, kurių rinkos kaina pasiekė $7175 už vieną akciją. 2008 „Forbes“ paskelbė Warren turtingiausiu žmogumi pasaulyje, kurio turtas buvo vertinamas 44 milijardais JAV dolerių. Visos alternatyvių investicijų valdymo strategijos, kurios buvo įgyvendintos Warren, įgijo jam „Omahos orakulo“ pravardę. 2010 metais Warren pasirašė teisinį įsipareigojimą – „Gates - Buffett perleidimo įsipareigojimas“ kuriuo po savo mirties pažadėjo paaukoti daugiau kaip 99% turto labdarai.